Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - E Vet Nana Djalin E Vet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

e vet nana djalin e vet qa don ti qka don ti e vet nana djalin e vet qa don ti qka don ti
un edu moj nana jem xhemilen xhemilen xhemile xhemile

xhemilja sosht per te na
sosht per te na sosht per te na
xhemilja sosht per te na
sosht per te na sosht per te na se na jena fukara xhemile xhemile se na jena fukara xhemile xhemile
xhemile xhemile allah allah xhee xhemileee

po te pres moj goc te kalaja moj lule moj jajle se ne ty moj goc mka zon sevdaja moj lule moj lajle

po te pres moj goc te qerrshija moj lule moj lajle se ne ty moj goc mka zon dashnija moj lule moj lajle se ne ty goc mka zan dashnija moj lule moj lajle hajt besnik hajde jashaa ..


Ky tekst u dërgua nga  donna   arbereshaT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Labi - E Vet Nana Djalin E Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vet Nana Djalin E Vet".
3. Video është e këngës "E Vet Nana Djalin E Vet", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0