Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Si Dhuratë Erdhe Atë Natë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

E bekuar ishte nata
kur ti dhash keiit qa pata
Veq nje shenj me mjaftoj
Zemra shpejt te dashuroj
At nat nga qielli ra
Ylli qe shum e deshta
E ndriqove zemren time
jam i lumtur jam ne gzime

Reff
Lum lum per mu
Jam dashuru
Si dhuarat erdhe at nat
sa shum pata faat

Lumlum per mu
Jam dashuru
të këndoj moii
ty moii që te dashurojj

Vetem nje shikim ma fale sa me gzove
aq rrash n'halle
Jam ne pritje aiide thuaj
Të dua se shum po vuaj
At nat nga qielli ra
Ylli qe shum e deshta
E ndriqove zemren time
jam i lumtur jam ne gzime

Reff:
Lum lum per mu
Jam dashuru
Si dhuarat erdhe at nat
sa shum pata faat

Lumlum per mu
Jam dashuru
të këndoj moii
që te dashurojj


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA   Labigona

Labi - Si Dhuratë Erdhe Atë Natë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Dhuratë Erdhe Atë Natë".
3. Video është e këngës "Si Dhuratë Erdhe Atë Natë", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0