Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Lutem E Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ku je sonte
Zemra ime qe sa un po Vuj
Sa shpejt zemer me harrove
u bana i Huj
ti me tjetrin je e lumtuR
me harrove shpejt
po te kthehesh zemra ime
do ti falja krejt

Reff
Lutem e qaj...
e jo se jom vet
Lot vaj e mall...
Paska qen kjo jet...

O sikur nje her te kujtohesh
E me pyt Si jam?
Me harrove si mos tisha
Gjall ne ket dynja
Ti me tjetrin je e lumtuR...
Me harrove shpejt
Po te kthehesh zemra ime
Do ti falja krejt...

Reff
Lutem e qaj...
e jo se jom vet
Lot vaj e mall...
Paska qen kjo jet...


Ky tekst u dërgua nga  doNNaALabinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Labi - Lutem E Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutem E Qaj".
3. Video është e këngës "Lutem E Qaj", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0