Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Violin Vetem Vajto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Violin te lutem mos u ndal
Ajo shkoj me nje tjeter Djal
Violin ti moj Mbreteresh
Mos u ndal, le te mirret vesh

Ref:
Dua sonte vetem Tinguj Melankolik ( Melankolik)
Dua sonte vetem te luash Tinguj Nostalgjik
Violin ti mos pushoh vetem vajtoh...
let te degjoj ajo qe zemra ende po e do

Vetem ti shpirtin ma sheron
Violin dhimshem po tingllon
Sikur ajo tash do te degjoj
do te kthehej nga atje ku shkoj
Ahh


Ref: (2x)
Dua sonte vetem Tinguj Melankolik ( Melankolik)
Dua sonte vetem te luash Tinguj Nostalgjik
Violin ti mos pushoh vetem vajtoh...
let te degjoj ajo qe zemra ende po e do


Ky tekst u dërgua nga Leonora.lolaLabinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Labi - Violin Vetem Vajto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Violin Vetem Vajto".
3. Video është e këngës "Violin Vetem Vajto", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 1