Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Ti Me Ben Te Vuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  7

ata sytë e tu
gërsheta mbi supë
kush të fali kaq të bukur
mendjen ma ke lujt
aman thuj nje fjalë
qkado qe te jet
ta ndëgjoj at zë të embël
bukuri që vret

refren 2x
ti me ben te vuaj
ti me ben qe te pi sonte
goten do ta thej
per hir te bukuris tende

2x
kujt i paske ngja
kush ta fali bukurin
thuaj veq nje fjal
nga zemra hiqma merzin

edhe zanat 'n mal
ty ta kan lakmi
vetem me nje shikim tendin
me magjepse ti

aman thuj nje fjal
qkado qe te jet
ta ndegjoj ate zë të embel
bukuri qe vret

refren 2x
ti me ben te vuaj
ti me ben qe te pi sonte
goten do ta thej
per hir te bukuris tende

2x
kujt i paske ngja
kush ta fali bukurin
thuaj veq nje fjal
nga zemra hiqma merzin


Ky tekst u dërgua nga Roland


Nuk kemi video për këtë këngë.
Labi - Ti Me Ben Te Vuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Ben Te Vuaj".
3. Video është e këngës "Ti Me Ben Te Vuaj", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0