Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Me Kë Je Tani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ti që më fale dashuri me kë je tani
Ti që m'dhurove frym e jetë se tani m'le vet

Ishim si në përrallë pas një kristal
Dy zmera një frym marrje Qift më ideal
Nuk di kush trazoj shpirt Të mori nga unë
Më le kaq te hithur dhe në sy pa gjum

Ti që më fale dashuri me kë je tani
Ti që m'dhurove frym e jetë se tani m'le vet

Tash vetëm në kujtime po jetoj unë
Sa dhimbje e përmmallime se të dua shum
Pse ma lumturia vetëm ty takon
Me le të plagosur me tjetrin jeton

Ti që më fale dashuri me kë je tani
Ti që m'dhurove frym e jetë se tani m'le vet

Ti që më fale dashuri me kë je tani
Ti që m'dhurove frym e jetë se tani m'le vet

Ti që më fale dashuri me kë je tani
Ti që m'dhurove frym e jetë se tani m'le vet


Labi - Me Kë Je Tani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kë Je Tani".
3. Video është e këngës "Me Kë Je Tani", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0