Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Labi - Falma Një Puthje  (Feat. Noga)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Noga

11/07/2016

2016-07-11T16:58:17+00:00Një tjetër bashkëpunim mes dy meshkujve të estradës do të vijë shumë shpejt. Labinot Tahiri i ka bashkuar forcat me reperin Noga, për projektin e ri muzikor që mban titullin “Falma një puthje”.

Noga ka zbuluar se kënga tashmë është gati dhe brenda pak ditësh do të bëhen edhe xhirimet e videoklipit me produksionin Imagine.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet