Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Tahiri (Labi) - Vallë Kam Hy N'gjynah  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Extra Hite"

Këngë e albumit:

"Jam Keq"

Komente

Asnjë Koment

21/07/2018

2018-07-21T14:39:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallë Kam Hy N'gjynah" kënduar nga Labinot Tahiri (Labi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Tahiri (Labi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet