Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Tahiri - Amanet Mos M'harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet Mos M'harro".
3. Video është e këngës "Amanet Mos M'harro", por nuk këndohet nga Labinot Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labinot Tahiri - Amanet Mos M'harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Bini Nebihu

Teksti:

Fuego

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

13/02/2020

2020-02-13T16:00:05+01:00Zemren ti mos e mundo,
kur nuk ke arsye ne mes neve
kush gaboj qe besa u thye

Ref 2
Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Kush na mallkoj, qe ne u ndam
Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Sa net kan kalu, e me s'tkam pa

Dashnija po tretet,
gjithqka e kaluar,
edhe pse nuk deshtem
ashtu qenka shkruar

Ref 4

Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Kush na mallkoj, qe ne u ndam
Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Sa net kan kalu, e me s'tkam pa

Muzika: Bini Nebihu
Teksti: Fuego
Video Produksioni: XL Films

Ky tekst u dërgua nga AHH2

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë