Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Tahiri - Per Xhanin (Feat. Buraku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne kete nate tbukur me shi
Po pij veç shok un dhe ti
Per cdo nate te vendi preferuar
Esht ajo e bekuar

E kam perball mshikon me sy
Askush se di per ne te dy
Jo askush askush se di o per ne te dy

Ref ×2
Aj aj aj xhanin e du shum
Aj aj aj per xhanin kam pi shum
Aj aj aj sonte shum kam pi
Ah moj xhan nzemer tkam veç ty

Ah kjo nat kjo nat e gjat
Dalngadal po te vjen Nat
Esht e bukur esht sikur nje kukull
Po te shkon per shtat

E kam perball mshikon me sy
Askush se di per ne te dy
Jo askush askush se di o per ne te dy

Ref ×2


Ky tekst u dërgua nga Erion

Labinot Tahiri - Per Xhanin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Xhanin".
3. Video është e këngës "Per Xhanin", por nuk këndohet nga Labinot Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0