Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi & Valoni - Hajde Thuje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Valon & Labi 2x:
Hajde thuje
Kush tka dasht ma shum se un ty
Hajde thuje
kush ka qajt me lot per ty
Hajde thuje
A te mungoj siq me mungon ti
Hajde thuje

Valoni:
I merzitur me lot nsy
Me shkatrroj mu kjo vetmi
Ndoshta kurr më ska met pa
E ka shkru zoti me u nda

Labi:
Mos harro se tkam dasht shum
Ska met dasht askush si un
Ndoshta kur më ska met pa
E ka shkru zoti me u nda

Valon & Labi 2x:
Hajde thuje
Kush tka dasht me shum se un ty
Hajde thuje
Kush tka qajt me lot per ty
Hajde thuje
A te mungoj qysh me mungon ti
Hajde thuje
Labinot Tahiri (Labi) & Valon Biba
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2021
Teksti: Valon Biba
Prod. By Vdsounds
Video Produksioni: Artine FilmsLabi & Valoni - Hajde Thuje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Thuje".
3. Video është e këngës "Hajde Thuje", por nuk këndohet nga Labi & Valoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0