Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Labinot Ademi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 5 Mars 2015, Labinot Ademi publikon videoklipin "Do Ta Kallim". Më datë 19 Mars 2018, Labinot Ademi publikon videoklipin "A T'vjen Marre Ty". Më datë 18 Maj 2018, Dj Gimi-O & Labinot Ademi publikojnë videoklipin "Lulija". Më datë 2 Mars 2020, Labinot Ademi publikon videoklipin "Të Du". Më datë 5 Qershor 2020, Genti publikon videoklipin "Qa Don Ti Zemer", në bashkëpunim me Labinot Ademin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Veton Mushkolaj

Mergim Koroshi

Egzon Berisha

Visar Rama

Burim Muciqi

Erblin Hoxha

Durim Jetishi

Rexh Cenaj

Bujar Preteni

Arnis Telaku

Tags: Labinot Ademi, Labi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet