Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Ademi & Lumturije Selmani - Ti Je Vitamini Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lumturije Selmani

28/11/2016

2016-11-28T20:51:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Vitamini Im" kënduar nga Labinot Ademi & Lumturije Selmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Ademi & Lumturije Selmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet