Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Ademi - Albanian Mashup 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Mashup 2020".
3. Video është e këngës "Albanian Mashup 2020", por nuk këndohet nga Labinot Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Ademi - Albanian Mashup 2020  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/09/2020

2020-09-15T18:00:10+00:00Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire
Adem Ramadani - Edhe kur te martohesh
Labinot Tahiri - Boomerang
Flori Mumajesi - Plas
Shyhrete Behluli - Ende e dua (Kthema Zot)
Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
Mandi ft. Mikel Elmazi & Ilir Tironsi - Kam pare
Adem Ramadani - E hajde luje doren
Vallja e Rugoves


Më Shumë Këngë Nga Labinot Ademi:


Komente mbi këtë këngë