Labinot Beqiri
Labinot Beqiri
Labinot Beqiri
  • Vendlindja:
  • Gjilan
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Shtator 1988
  • Horoskopi:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne tallava
Labinot Beqiri është këngëtar i njohur. Kreu mësimet në Gjimnazin 'Zenel Hajdini', tani vijon studimet në Fakultetin e Ndërtimtarisë, merret me muzikë që nga shkolla fillore dhe është duke vazhduar punën intenzivisht në këtë lami, së bashku me vëllaun e tij Naser Beqirin.

Në vitin 2011, Naser Beqiri & Labinot Beqiri publikojnë albumin "Kendojm Per Ju".

Më datë 28 Tetor 2017, Labinot Beqiri publikon videoklipin "Ti Ke Faj".

Më datë 21 Qershor 2019, Labinot Beqiri publikon videoklipin "Dasma Ne Diaspore". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Abaz Selmani.

Më datë 16 Shtator 2022, Lab Beqiri publikon videoklipin "Dashni".

Më datë 16 Nëntor 2022, Lab Beqiri publikon videoklipin "Flak Po M'digjet Zemra".

Më datë 1 Korrik 2023, Flora Gashi & Labinot Beqiri publikojnë videoklipin "Vllau Jem".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: nitispahiu nitispahiu  Komente 0