Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Beqiri - Hajde Moj Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde mojë lulija te bunari dul lulija dul lulija oooo .
Amanet ta lash djaaalin ooo djaaalin ooooo.
Luj lulie ooo Luj lulie ooo ref.
Luj lulie ooo Luj lulie ooo .
Ref Hajde mojë lulija te bunari ooo dul lulijaoo dul lulija oooo .
Ref .
Amanet ta lash djaalin ooo djalinoooo.
Ref .
Luj lulie ooo Luj lulie se amanet ta pata lën djaalin oo djalin oo o moj djalin ooo .
oJ lulie ooo oj lulie ooo oj lulie oo oj lulie oo ku banon ti a te limonat a te bunarii o lulije lulije oo Ref.
ku banon ti a te limonat a te bunarii o lulije lulije oo .
Luj lulie ooo Luj lulie ooo .
Se te limonatt e te bunarii ti je ooo .


Ky tekst u dërgua nga Star And Winx   nitispahiu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Labinot Beqiri - Hajde Moj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moj Lulije".
3. Video është e këngës "Hajde Moj Lulije", por nuk këndohet nga Labinot Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Beqiri:


Komente 0