Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Beqiri - Qajin Kur Ta Pish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ref2
qajin kur ta pish amanaman qitja pak limone
sa per hater tem oj vajz sa per hater tem ee sa per hater tem oj vajz sa per hater tem ee

hajde hajdeee

ref2
o ujin kur ta pish amanaman
mos e trubullohe eee

dashurin e par moj vajz kurr mos e harrohe dahsurine par moj vajz kurr mos e harroeee

ref2
o ujin kur ta pish amanaman
mo e trubullohe

dashurin e par moj vajz kurr mos e harrohe dahsurine par moj vajz kurr mos e harroeee.Nuk kemi video për këtë këngë.
Labinot Beqiri - Qajin Kur Ta Pish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qajin Kur Ta Pish".
3. Video është e këngës "Qajin Kur Ta Pish", por nuk këndohet nga Labinot Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Beqiri:


Komente 0