Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Beqiri - Karadaku Na Çon Selam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Joohoo karadaku na qon selam
Bonu gati me dal n'mejdan
Thrret malsin e bujanocit
Djemt tmedvegjes o e terrnocit
Ooo na ndrroj motin
Uu qeel havajaa
Po na thrret o vllazen shoshaja
Thrret maxherja mprit bukoci
Po na i prijn djemt e strezocit
O nrahovic o bash te mullini
Ligjeron haj ni zog bylbyli
Derdhet gjaku por si shiu
Ran deshmor Mitat Musliu
Pak pa i mbushur 20 vjet
Ju bashkangjit o shokve tvet
... pushkes o me luftue
Trojet tona o me i bashkuee
Heeeeeeeee amanet o o prej meje
Mos i tregoni nanes teme
Thuni djali yt osht gjall
Me flamur ndore ka me ardh
Hajt moj non ti dert mos kii
Ethet shkaut ja kem shti
Hajt moj non ti bon gajret
Jom un i gjall e nuk kam vdek
Kendoj telat e qifteliiiiis
Joohooo flamurtar oooo
Euu nan...


Ky tekst u dërgua nga Samir Qazimi

Labinot Beqiri - Karadaku Na Çon Selam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karadaku Na Çon Selam".
3. Video është e këngës "Karadaku Na Çon Selam", por nuk këndohet nga Labinot Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Beqiri:


Komente 0