Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  38
 • Vendlindja:
 • Rahovec 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Labinot Rexha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ai vjen nga një familje këngëtarësh të muzikës popullore, të cilët ia kane zbuluar talentin Labinotit, kur atëherë ishte vetëm 5 vjeç. Këngët e tij të para janë: "Të dua" dhe "Azilant". Në Prizren ka kryer 9-vjecaren dhe të mesmen per muzikë. Ai ka realizuar një numër të madh këngësh, këngë të cilat janë të përmbledhura në shume albume cilësore. Këngët që kanë dhënë një hov të madh në muzikën mbarëshqiptare, të Labinot Rexhës janë: Çou Rexho, Mas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

8 🔥Live (2014)

Studenti (2011)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Mulaj

Valton Krasniqi

Alban Mehmeti

Faton Rugova

Driton Ajeti

Liridon Sefa

Mr.Safet

Besnik Salihu

Liridon Hoti (Liri)

Erkan Musliu

Tags: Labinot Rexha, Noti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet