Official Video

Labinot Rexha - Ani Zemra Jeme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2013

2013-03-27T15:56:06

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013
Nje kenge per zemren teme,
nje kene per zemren tende
Te fillojme diten me dashuri,
e cila buron nga zemra
Te gjitha gjerat mund te vijne sipas interesit, por veteem dashuria jo.
Dashuria qe buron nga zemra ka arritur te zbus edhe armiqesite me te medha.
Kur dashuron vertet, ndryshimet gjithmone jane te medha.
Beni gjerat me zemer dhe me dashuri,
epilogu eshte Fitore
Degjoje zemren per ke te ben me shume dhe sot takohe apo perqfoje ate qe zemra rreh per te me shume


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...