A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Rexha - Ti Nuk Mendon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/12/2012

2012-12-06T21:34:52

Sonte sa shum ti me mungon pse nuk me thrret en telefon sante per ty un jom merzit se te kam zemer te kam shpirt pse me mua je hidhruuu kur e din se sa te duu prap ti shoqet i ke nguuu ato flasin keq per mu Pra leri fjalet e mu afroo une qe te dua ti me besoo mooos u largooo

Ref

Ti nuk mendon per dashurin ton xhelozija zemer po na pengon mendo pak me shum kthehu prap te une se kur tbohet von kot ti me kerkon


Lyrics submited by  bjondina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019