Audio

Labinot Rexha - Bjeri Bjeri Ciftelis


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/03/2013

2013-03-18T20:53:17hej nsyt e nanes pash dy lot prej gezimit po qan sot si dhe flasin lot ne faqe hej rrita djem peer luft e paqe bjeri bjeri qiftelis o sot osht dita e pavarsis ndaq me than mat bukrin emer o thuj niherkosov me zemer festoni festoni festen ma te madhe shkupi e tirana ne prishtin hedhin valle festoni festoni festen e kosoves sot bashkohen shqipet ne kater ant e botes bjeri bjeri o tupanav te gjall i paska krejt djemt nana paska gzim e paska lot o na bashkon kosova sot festoni festoni festen ma te madhe shkupi e tirana ne prishtin hedhin valle festoni festoni festene kosoves sot bashkohen shqipet ne kater ant e botes


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...