Audio

Labinot Rexha - Luj Moj Luje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/03/2013

2013-03-18T21:00:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj Moj Luje" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...