A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Rexha - Malli Per Babane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2012

2012-11-20T01:18:21

Nga shtepia kur kam dal
Zemer thyer plot me vaj
Dertin tim skam kujt tja kjaj
Shpirti mu dogj si vullkan
A bre bab si ka met lan
Melejo t´puth niher ne ball

REFREN::
A bre ZOTZot oj madh
Pse m´denove kshtu t´pa faj
Thimt e trupit t´kan pushu
Qysh s´kesh afer met perqafu
Doren tane me shtrengu
Per se mramiit met shikuuuu

Po mundohem gajret me baa
Fatin e zi kshtu e kam pas
Nje dit nese m´lind nje djal
Emrin tan ka me ja lan
OO kur tritet mej treguu
Emrin nga kush e trashegu

REFREN::
A bre ZOTZot oj madh
Pse m´denove kshtu t´pa faj
Thimt e trupit t´kan pushu
Qysh s´kesh afer met perqafu
Doren tane me shtrengu
Per se mramiit met shikuuuu

Edhe nje muaj skish kalu
Motra leter me kish shkruu
Po nuk kishte mem treguu
Atdheu huaj mka robnu
Ahh ky loj me coptoojj
Rugen s´di ka me te shkoj

REFREN::
A bre ZOTZot oj madh
Pse m´denove kshtu t´pa faj
Thimt e trupit t´kan pushu
Qysh s´kesh afer met perqafu
Doren tane me shtrengu
Per se mramiit met shikuuuu


Ky tekst u dërgua nga Sara Sokol
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018