A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Labinot Rexha - Studente


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2010

2010-12-14T23:53:16

Song from the album:

"Studenti"


Nje studente ne Prishtine
ma ka zbukuru rinine
per nje kafe e njoftova
shume e dashurova (2x)

studente studente jeta ime je
me ty bota ka ndryshuar
nuk jam sikur dje (2x)

Per studentet i jap mendte
qe ti japish komlimente
zemren mua ajo ma fali
dhimbjen sec ma ndali(2x)

studente studente jeta ime je
me ty bota ka ndryshuar
nuk jam sikur dje (4x)


Lyrics submited by Xatte
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018