Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Dy Emra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Te deshta si askend me pare
Premtova se ty kam me te marr
Ne u deshtem me sinqeritet
Tani te dy mbetem vet (2x)

Dy emra mbeten vetem se me shkrim
Dy zemra u treten fare pa kuptim
Nje enderr kisha dhe ajo mbaroj
As ti as un se meritojm (2x)

Ku gjindesh ti ne kete moment
Tash cili te jep kompliment
Mka ra malli te shoh njeher
Trego gjumi si te merr (2x)

Dy emra mbeten vetem se me shkrim
Dy zemra u treten fare pa kuptim
Nje enderr kisha dhe ajo mbaroj
As ti as un se meritojm (2x)


Ky tekst u dërgua nga Arbesa

Labinot Rexha - Dy Emra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Emra".
3. Video është e këngës "Dy Emra", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0