Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Labinot Rexha - Ti Je Si Miss

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Si Miss".
3. Video është e këngës "Ti Je Si Miss", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - Ti Je Si Miss  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Studenti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Te takova dy tri her gjumi nuk me merr
Me ke folur vetem pak shpirti digjet flak
Si tja bej un hallit tim se bashku te rrim
Jo nuk kam koment me ke lan pa mend (2x)

Ti je si miss
Pjese e bukurise
Me ty nuk ka
Ne gjith ket dynja (2x)

Me dhuro veq nje simbol me jep shanc me tfol
Ma jep tlutem nje rast mu mlejo qe te du
Te me njohesh mir e mir ndalesh me deshir
Jo nuk kam koment me ke lan pa mend.

Ti je si miss
Pjese e bukurise
Me ty nuk ka
Ne gjith ket dynja (2x)


Ky tekst u dërgua nga Arbesa
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet