Live Video

Labinot Rexha - Vaj Vaj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Studenti"
Sa keq ma ke ba
Dy her me ke mbyte
Nje her kur tkam pa
Njeher kur mke ik
Dy shpirta te ndare
QE moti nuk jan pare
E presin nje takim
Me shum mallengjim

Vaj vaj vetem vaj
As te qesh as te qaj
Ne zemer pse te mbaj
Athua kam faj

Vaj vaj vetem vaj
As te qesh as te qaj
Je e pasur sdon mem pa
Se jam fukara

Me thuaj ne sy
Pse nuk jam per ty
I varfer nese jam
Dhe un zemer kam
Dy shpirta te ndare
QE moti nuk jan pare
E presin nje takim
Me shum mallengjim

Vaj vaj vetem vaj
As te qesh as te qaj
Ne zemer pse te mbaj
Athua kam faj

Vaj vaj vetem vaj
As te qesh as te qaj
Je e pasur sdon mem pa
Se jam fukara


Ky tekst u dërgua nga Arbesa
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...