Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Rexha - Shaci

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shaci".
3. Video është e këngës "Shaci", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - Shaci  (Feat. Nadi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Nadi

20/11/2012

2012-11-20T00:18:21+00:00Noti:

Sa thashë me harroj, papritmas ajo doli
edhe ksaj vere paska ardh
Në rrugë me foli, prap zemren ma trazoj
edhe ksaj here si me parë

Paska ardh e njejt, e bukur sikur vjet
me belin e hollë, me faqet sikur mollë
gjdo ditë vjen nga pake, vjen veres kur bohet valë
2x

Nadi:

Menxi kaloi, ky dimer dikur shkoi
tash po vjen vera prap e nxeht
E ajo me foli, prap zemren ma trazoj
edhe ksaj here si ma parë

Paska ardh e njejt, e bukur sikur vjet
me belin e hollë, me faqet sikur mollë
gjdo ditë vjen nga pake, vjen veres kur bohet valë...
4x


Ky tekst u dërgua nga  egzonaexi
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet