Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Rexha - Katerina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katerina".
3. Video është e këngës "Katerina", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - Katerina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  9

Komente

1 🔥

02/07/2013

2013-07-02T16:40:32+00:00Sonte me shume te ndjej
Kur ne kete nate jemi bashke
Zemra me rreh
Dhe kur ngat teje une jam

Du me te pas njihere
Du me te puthe menjihere
Zemer eja me merr
Ti me shkrin si sheqer

Ref...
E Katerina e Katerina
Mi amore
E katerina e Katerina
Do te dua pergjithmone

Sonte ti je me e bukur
Krejtve ju pelqen
Ti je ma e mira
Çdo zemer po e then

Krejt kane qejf me t'pase
Krejt kane qejf me t'dashte
Ti je e veçante
Zemer ama vetem nji rast

Ref...
E Katerina e Katerina
Mi amore
E katerina e Katerina
Do te dua pergjithmone

...

Ref...x2
E Katerina e Katerina
Mi amore
E katerina e Katerina
Do te dua pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet