A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Labinot Rexha - Kenga E Veles


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/10/2013

2013-10-23T07:05:25

o bre vele bre lumi vele a t'bjen men o velo imeri
a t'bjen men o velo imeri a imero gojo sheqeri

Hoxhollaro ju o sa jeni a çetapet o ju o qe i keni
o çetapet o ju o që i knoni velen temo miro tma lani

kur e qiten o velen n'tabut e zemra nanes ati ti kupi
kur e quno velen te vorri zemra nanes ati o i kupi


Lyrics submited by Arjanit seferi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018