Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Labinot Rexha & Maciatto Band - Hjeke Masken  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2012

2012-12-07T10:43:25

Më Shumë Nga

Machiato BandKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hjeke Masken" kënduar nga Labinot Rexha & Maciatto Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Maciatto Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet