Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Labinot Rexha & Qamil Hondozi - Hajt Moj Gru  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/11/2012

2012-11-10T18:37:03+00:00

Më Shumë Nga

Qamil HondoziKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt Moj Gru" kënduar nga Labinot Rexha & Qamil Hondozi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Qamil Hondozi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet