A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Rexha & Qamil Hondozi - Te Dua Te Dua


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T22:53:34

See Also

Qamil HondoziIt's a long time that we try finding the lyrics to "Te Dua Te Dua" sung by Labinot Rexha & Qamil Hondozi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Labinot Rexha & Qamil Hondozi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Aferdita Elshani - Te Dua Te Dua

Prej dashnise jam tuj plas
Nuk po mundem qe t'i flas
Mik pas miku fjale t'kam çu
Ty me t'thane sa shume te du x2

Ref...x2
Te dua te dua o je per mua
Je si dielli qe ndriçon
Ler leri nazet nazet e tua
A me don a nuk me don

Ishalla mendjen ta prish
Jam betu çuno ta dish
S'kam me mbet pa e provu
Buza jote eshte per mu x2

Ref...x2
Te dua te dua o je per mua
Je si dielli qe ndriçon
Ler leri nazet nazet e tua
A me don a nuk me don

...

Ref...x2
Te dua te dua o je per mua
Je si dielli qe ndriçon
Ler leri nazet nazet e tua
A me don a nuk me don

Edijan Muhaxheri - Te Dua Te Dua

2x

prej dashnis s jom tuj flas
nuk po mundem
qe ti flas mik pas miku fjal
te kan qu per met than
sa shum te du

ref 2x

te dua te dua o je
per mua je si dielli
qe ndriqon leri nazet nazet
e tua a me don a nuk me
don

2x

ishalla mendjen ta prish
jom betu moj goc ta dish
s kom me vdek pa e provu buza
jote esht per mu

ref 2x

te dua te dua o je per
mua je si dielli qe
ndriqon leri nazet nazet
e tua a me don a nuk
me don

Buqja, Gazi & Linda - Te Dua Te Dua

Gazi:

Pare pare po duhet pa qare pare pare hiq spo ngihem pare po du pare cal per pak ki dare mori pare ah moj ti tash fare

Shum e ran me fitu e shum let me hargju her e ambel her e itht her e paster her e fliqt
sngihem sot dyher tilnan nje dit knaq nje muj tmashtran dikan e ngjal dikan e fik a kur sta dan ka lan musik.

Linda:

Pare pare pa dy ska jet fare pare pare jedhe per hajgare

Buqja:

Dikush pare pot vjedh ashiqare ah moj pare pa ty ska pasare

Linda:

Her me vnder e her pa vnder
Her me vler e her pa vler
Her me tima her me trashe pa ta njerin mos e pafsha

Buqja:

Pare ty pot lakmojn krejt se ti ujn po e kthen per pjet
Me ty ban pa ty spo ban oh me bargj mos e ban shaka
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019