Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Labinot Rexha & Qamil Hondozi - Vdeksha Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/11/2012

2012-11-10T18:46:52

Më Shumë Nga

Qamil HondoziKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vdeksha Per Ty" kënduar nga Labinot Rexha & Qamil Hondozi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Qamil Hondozi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fisniket - Vdeksha Per Ty

Kemi fol fjale te medha
Kemi dhene premtime shume
E kujtoj cdo peshperitje qe me vinin shpesh ne gjum

Dhe jeta ka rrjedh si lum,derisa e kam kuptu
Qe te deshta me gjith shpirt e ti pak me deshte mu

ref:O vdeksha un per ty
ket fjal ti mu ma the
genjenin ata sy,edhe nje dit ti me le

o vdeksha un per ty
ket fjal me ke mesu
e kuj ti i vdes tani,ke po e rren sikur mu

Kemi fol e bisedu,asgje skemi anashkalu
dita dites te kuptova me genjeshtra un u mesova
tregimet qe i sajon kuj tash po ja tregon,
me zemren e kujt po luan,dhe ne grusht po e mban

ref:O vdeksha un per ty
ket fjal ti mu ma the
genjenin ata sy,edhe nje dit ti me le

o vdeksha un per ty
ket fjal me ke mesu
e kuj ti i vdes tani,ke po e rren sikur mu

Burim Aliu - Vdeksha Per Ty

burimi:
kur ta ndegjoj zanin o ne telefon alo kur me thua kjo zemer sduron me pas mujt me kan aty afer teje a kurr ste largoj kurr stlargoj prej meje kaq katile ishe me harrove shpejt me pas mujt met kthy i kisha dhan krejt ato puthjet tua paskan qen me hile un von e kuptova qe je aq katile

Ref:
Vdeksha o vdeksha vdeksha un per ty shum e kot esht jeta jeta pa dashni }2x

aj shikimi yt i rrezonte malet aj gabimi yt per mua nuk falet qe tkan pa me tjetrin hallku mkan kallxu nuk ja kam nu veshin nuk ju kam besu mu kan dok veq fjal o veq fjal te kota thojsha per inat keq po flasin bota vetem kur te pash me femi per dore po besoj po rand qe krejt me harrove

Ref:
Vdeksha o vdeksha vdeksha un per ty shum e kot esht jeta jeta pa dashni }4x

Gjyste Vulaj - Vdeksha Per Ty

Mu rëqet trupi
gjaku po më vlonn
Zemra flakë më digjet
ty të dëshironn .

Reff: 2x
Më pëlqen shum shum shum
ti puthsha ata sy
Më bën zjarr më bën prush
vdeksha unë për ty .

Prania jote..
m`dogji m`bëri shkrumm
Mos më kurse o djal
merrem si llokumm.

Reff: 2x
Më pëlqen shum shum shum
ti puthsha ata sy
Më bën zjarr më bën prush
vdeksha unë për ty .

Reff: 2x
Më pëlqen shum shum shum
ti puthsha ata sy
Më bën zjarr më bën prush
vdeksha unë për ty .
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet