A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Labinot Rexha & Machiato Band - Dasma Jone E Madhe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/10/2014

2014-10-02T16:48:11

Më Shumë Nga

Machiato Band

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Jone E Madhe" kënduar nga Labinot Rexha & Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Machiato Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ylber Idrizi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur do nisim keret
ti vnojn jorgovana
se cna e kan zan udhen
do hasem dushmana

Kur do nisim keret
ti vnojm trandofila
se cna e kan zan udhen
do hasem katila

Mos ki dert nuse moj
ska cna ban dushmani
n`darsmen tone te madhe
do t`ushton tupani

Do te jehon kanga
gzohen fusha e male
darsmen ton te madhe
ska kush qe na e ndaleMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018