Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha & Machiato Band - Ne Drras Te Vekut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Machiato Band

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Drras Te Vekut" kënduar nga Labinot Rexha & Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Machiato Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sabri Fejzullahu & Adelina Ismaili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sabri Fejzullahu:

N`dras te vekutt kush po kan
kan syzeza o per jaran
kan syzeza o per jaran
dushk e bar o ne mal po i than ...

Adelina Ismaijli:

Dushk e bar ne mal po i than
nuk po e len o veren me dal
nuk po e len me dal sivjet
per qat djal o qe na ka dekk ...

Oh ku je more jaran
a e din besen qe ma ke dhan
dek mke pa kur u qove nkam
kur po e ni un zanin tan ....Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet