Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha & Machiato Band - O Lena, Lena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Machiato Band

02/10/2014

2014-10-02T15:48:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Lena, Lena" kënduar nga Labinot Rexha & Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Machiato Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet