Audio

Labinot Rexha & Machiato Band - Tallava Per Shoqni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/10/2014

2014-10-02T16:49:09

Më Shumë Nga

Machiato Band

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava Per Shoqni" kënduar nga Labinot Rexha & Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Machiato Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...