Live Video

Labinot Rexha & Xheza - Nata E Kanagjeqit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2015

2015-12-25T13:34:44

Më Shumë Nga

Xhezahir Elezi (Xheza)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nata E Kanagjeqit" kënduar nga Labinot Rexha & Xheza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Xheza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...