Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Rexha - E Pa Shpirt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pa Shpirt".
3. Video është e këngës "E Pa Shpirt", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - E Pa Shpirt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/02/2016

2016-02-10T13:00:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Pa Shpirt" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Egzon - E Pa Shpirt

Falje mkerkove baby
Arsye nuk ki ma
Gabim gabim prej kur jena pa

Tmiren per ty un e desha
Hajt se ti ki me pa
Dikur shum kisha dhon
Ni Bot me ty me nda

Ref.
E pashpirt je kan
Ama malli ka met marr
Dashnin ti e ke vra
Kthim ma ska. x2

Cka po kerkon
Ma qishtu nuk mujna me shku
Pran lumit po qan
Po ti e ke meritu

Sdu asni arsyje
Zemer ti mem than e mem than e mem than
Koha tash po ftohet
Edhe ti po qan e po qan e po qan

Po pa ty
E di qe sjom i njejti njejti njejti
Se pa ty
Hale po ndihna nvetmi vetmi vetmi

Ref.
E pashpirt je kan
Ama malli ka met marr
Dashnin ti e ke vra
Kthim ma ska. x2

Leo - E Pa Shpirt

sod del me mua e nester nuk me nje i ul syt e nuk me flet ti me premtova se imja do te jesh se veq mua do tmekesh per ty qa bana krejt pi harron paskeqen nje e pa shpirt per sod del me mua e nester nuk me nje i ul syt e nuk me flet ti me premtova se imja do te jesh se veq mua do tmekesh per ty qa bana krejt pi harron paskeqen nje e pa shpirt per qdo nat e per qod dit,qdo nat e per qdo dit
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet