A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Labinot Rexha - Syte E Tu  (Feat. Marsel Ademi & Loni)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2016

2016-07-26T08:28:27

Featuring

Marsel Ademi

Featuring

LoniIt's a long time that we try finding the lyrics to "Syte E Tu" sung by Labinot Rexha.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Grupi Fortuna & Aziz Shehu - Syte E Tu

Sytë e tu shkëlqejnë si ar
eja të lutem ktheju pranë
eja se kështu ma s`durohet
pa ty nuk jetohet

REF:
Ti kthehu tash
dhe të lutem mos harro
se kështu ma s´durohet
pa ty nuk jetohet

Për çdo natë për ty mendoj
jetën pa ty s´mund ta kaloj
kthehu prap tek unë
mos më mundo shumë

REF:
Ti kthehu tash
dhe të lutem mos harro
se kështu ma s´durohet
pa ty nuk jetohet

Shqipri Kelmendi - Syte E Tu

Sa shum po me mungon
Por ti nuk e beson
Ku mbet dashnia jote
Qe zemren ma plagon
Un nuk te shoh askund
Kjo nat nuk paska fund
Kujtimet skan te ndalur
Mdogje mbane shkrum

Ref (2X)
Syt e tu jan drit per mua Mori loqka jem
Edhe pse ti je larguar mbetesh nzemren tem .!.!

Tash fjalet nuk kan pesh
Takime ska mes nesh
Ta dish moj zemra ime
Se gjithmon kam met desht
Un nuk te shoh askund
Kjo nat nuk paska fund
Kujtimet skan te ndalur
Mdogje mbone shkrum ..!

Ref (4X)
Syt e tu jan drit per mua Mori loqka jem
Edhe pse ti je larguar mbetesh nzemren tem .!.!

Ferdinand Bjanku - Syte E Tu

M'ike larg, por dot'kujtoj
ne vetmi moj tuj t'kendu
kurre prej zemres s'te largoj
s'i trathtoj dy syte e tu

dot' jetoj po me andrrime
per at kohe qi ne kaluem
Kam me u pshet n'kitarren time
me syt' errun dhe t'lotuem

po sa here qi kam me kendu
tek' ti mendjen do t'a çoj
Jo pa ty s'kam me vallzue
as ndoj tjeter s'perqafoj

do te pres, dot pres sa t'kthehesh
me gezim prap n'kraht e mi
dhe at'here perhere dot'ùbetesh
n'zemer t'ime t'ane dashtni.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019