A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Rexha - Magji  (Feat. Elizabeta Marku)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/06/2017

2017-06-03T17:33:44

Featuring

Elizabeta MarkuIt's a long time that we try finding the lyrics to "Magji" sung by Labinot Rexha.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Labinot Rexha attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Tani (Artan Shqadha). We wish that's the lyrics you are looking for:

Bukuria jote me ka skllaveruar
Shpirtin edhe zemren mi ka roberuar
Bukuria jote bredh ne gjakun tim
Me ke ber magji e nuk gjej sherim

Ref
Magji magji magji
me ke ber magji e nuk gjej sherim
Magji magji magji
me ke ber magji,zemra ime qan e cmendet per ty
Magji magji magji
me ke ber magji,me ty moj magjistare kam ren ne dashuri

Bukuria jote po me torturon
Gjumi nuk me ze shtrati sma pranon
Bukuria jote fle ne trurin tim
Me ke ber magji dhe nuk gjej sherim

Ref (x2)
Magji magji magji
me ke ber magji e nuk gjej sherim
Magji magji magji
me ke ber magji,zemra ime qan e cmendet per ty
Magji magji magji
me ke ber magji,me ty moj magjistare kam ren ne dashuri

Bukuria jote mendjen ma ka marr
Shpirtin edhe zemren mi ka ndezur zjarr
Bukuria jote flet me perendit
Dashurine qe kam do ta jap te gjithe

Ref (x2)
Magji magji magji
me ke ber magji e nuk gjej sherim
Magji magji magji
me ke ber magji,zemra ime qan e cmendet per ty
Magji magji magji
me ke ber magji,me ty moj magjistare kam ren ne dashurimore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019