Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Lamtumir Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa njerz kalojn ne kte qytet
ti nuk e di, dikush te pret
A je ktu, a ntjeter shtet
Kjo vetmi pa ty po vret

edhe pse koha ka kalu
per ty jam tu menu
Se di a mke harru
Dhe pse koha ka kalu
cdo dit te kam kerku
po ti shum larg ke shku

Lamtumir dashnia jeme
Lamtumir oj dashni
Ke me met gjith nzemren teme
Dhe kte got per ty po pi

Pa ty dhe dielli nuk ndriqon
pa ty qyteti duket bosh
pa ty dhe qielli po pikon
po pres cdo dit qe ti tkaloshNuk kemi video për këtë këngë.


Labinot Rexha
Publikimi: 19/03/2019
Muzika: B2N
Teksti: B2N


Labinot Rexha - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0