Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinoti - Hajde

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde", por nuk këndohet nga Labinoti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinoti - Hajde  (Feat. Dorisa)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

B2N

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dorisa Pacolli

15/06/2019

2019-06-15T12:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde" kënduar nga Labinoti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinoti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Enca - Hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde,
Hajde ti hajde,
Mos u bo merak
Hajde ti hajde

Kush jem na e din,
Shkelqejm ne erresira
e bojm dit cdo nat
mushem plot, merrem me te mira
ose lejem rehat
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

Uh so me like it
baby so fine’ah
gimme a sign-ah
I dressed in designer
Uh so me like it
Baby so me drop it
Drop it, me nah stop it
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

uuu uuu...
uuu uuu...

Sara Rexhepi - Hajde

sot po du problemet mi haru
jom gati me dal edhe cikat jon me mu
sa ma mir mu dok ma mir ejj femnat tjera majn inat
sa ma mir mu dok ma mir ejj tjerat skan rendesi

Refreni:
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac

vec per mu kjo nat osht vec per mu
mu asnjo sm ndal nese veten nuk e du
naten von naten von ejj
edhe vemendjen te ne e majn
naten von naten von ejj takat ndor i majn

Refreni:
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac
hajde ooo ti hajde ooo ti hajde
ooo ti hajde nese don mu knac nese don mu knac 2x

Gold AG - Hajde

Gold AG:
Po vjen potera po vjen hallakama repit
Po vjen qaj qe ka knu prej ninullav t'djepit
Po vjen Arian Aga po vjen Arian Preshevalia
Po vjen djali ma i mir qe e don krejt Shiptaria
Krejt e dojn prej zemre do e respektojn pei tute
Reper qe del n'lajme per ta shkrujn cvancig (20) minute
Jom dashnija zemres kaniher therra e synit E.
Kush ka pun me mu le ta lyp biren e minit
Une s'nguci mos em nguc e ndaq provoje a jom tuc
I vjen dita o Haluc kur te sheh veten si llaskuc
Reper qe ta shtrin doren se njoh humbjen po fitoren
Repi pa Ananin o si mali pa boren
Jom i pari lugines qe ka le midis Prishtines
3 Dekada njet fola nsy e jo mas shpines
Lugin Prishtin e deri te Tirana
Her neper autobana herr neper ajroplana hejj

(Ref 2x)
Na e kallim krejt venin ti hajde
Na mas miri e bojna ti hajde
Ku jom un edhe ti sonte hajde
Sonte hajde ti hajde hajdee

DUDA:
Un sjom qaj qe menon ti qe kujton ti
Un jom tjeter ti se di
Kshtu qe ma mir ik e rri
Se ki menu me gju po tani tu ka ngushtu
Mthan je dridhen shum kur ke dalen ti me knu
E na qe jem me Zotin shoq si tutem kerkujna
Na qendrojm sikur burrat po fjalt nuk i lujna
Na doren nuk e mshefim ku kur dikon e gjujna
Na jemi Shqipe shoq kur o puna na nuk shujna
Jaa mann jetojm n'paqe pa ja dasht kuj t'keqen
Ti po rrin tum gjujt po mos e prish jeten
See je larg t'vertetes nuk po di prej kuj po mshefesh
A nashta je ktu pari po nuk je hiq ka vresheh
Jaa e um folin per Shqiptar po ju nuk jeni Shqipe
M'folni per sukses tu qit dhipa neper klipe
Edhe vjedhin sene t'gatshme e um folin mu per hite
Ktu te na nuk bon mu qudit se shka nitee

(Ref 2X)
Na e kallim krejt venin ti hajde
Na mas miri e bojna ti hajde
Ku jom un edhe ti sonte hajde
Sonte hajde ti hajde hajdee

Gold AG:
Un heci n'midis e ju i lypni qoshat
Dashni kom per krejt dashni mjapin tana moshat
Repi jem ta mson krejt ato qe sta msojn shkollat
Se i kom shti mem ngu edhe ata qe mi kan kesh pantollat
Un e boj me zemer qysh e don krejt Shqiptaria
Ee sdokna si zezak se ngoj kang me qiftelia ejj
Dashnija juve mjep vullnet per mos mu nal
Reper agresiv po qe mas shumti din me fal
I kom arrit krejt senet qe i deshta pi fminije
Me pas ka ni konak ntona ant e kasaj Shqipnije
Sot jom un e neser dikush tjeter sikur un
Kur ta lo krejt kan me thon ni Arian pe du dikun
Tmira kom me bo deri at'her kur jom gjall
M'akuzojn do per urrejtje po un dashni di me fal
Jom ilaqi maj mir kur rrin ktu naj far virusi
Ndash thirrem Arian Doda ndash Arian Palusii

(Ref 2X)
Na e kallim krejt venin ti hajde
Na mas miri e bojna ti haje
Ku jom un edhe ti sonte hajde
Sonte hajde ti hajde hajdee

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet