Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Nëna E Fëmijëve Të Mi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vitet po kalojn
çdo dit ty te du
Gru, je e shtrenjt per mu
Sa her mke fal
Kur kam gabu
Gru, un vertet te du

Ty kam me t'dasht
Gjithmon ty kam me t'dasht
Do te plakemi bashk
Ty kam me t'dasht
Gjithmon ty kam me t'dasht
Do te plakemi bashk

Meriton ma shum
Meriton ma shum
Per ty jeten e jap un
Meriton ma shum
Meriton ma shum
Per ty jeten e jap un

Ti je nana fëmijeve të mi
TI me jep qetsi
TI me jep ngrohtsi
Paqe dhe dashuri

T'miren edhe t'keqen
NE e ndajm bashk
E kena lidh besen
Per jet me u dasht

Ty kam me t'dasht
Gjithmon ty kam me t'dasht
Do te plakemi bashk
Ty kam me t'dasht
Gjithmon ty kam me t'dasht
Do te plakemi bashk

Meriton ma shum
Meriton ma shum
Per ty jeten e jap un
Meriton ma shum
Meriton ma shum
Per ty jeten e jap un
Labinot Rexha
Publikimi: 05/03/2020
Muzika: B2N
Teksti: B2N
Orkestrimi: B2N


Labinot Rexha - Nëna E Fëmijëve Të Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëna E Fëmijëve Të Mi".
3. Video është e këngës "Nëna E Fëmijëve Të Mi", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0