Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Bubullime Ke Shkembi I Kavajes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O bubullin
Ke Shkomi i Kavajes o
Ç'ju dogj shpija
Hajde fukarajt e

Ç'ju dogj shpija
Hajde fukarajt

O shkoni merrni
Huten e dajes o
Ta vras beun
Ke Shkomi i Kavajes

Ta vras beun
Ke Shkomi i Kavajes

O ti mre bej o mre
Prej Shijaku
Dil aty o
O ku derdhet gjaku

Dil aty o
O ku derdhet gjaku

O dil aty o mre
Mun ne fush
T'i puqim hutat
Hajde gush o per gush

T'i puqim hutat
Hajde gush o per gush

O djal i ri o
Te keqen nona mre
Vrave beun
Aty mun o ke thona

Vrave beun
Aty mun o ke thona

O s'me vjen keq o
Se u vrave vet e
Se vrave beun
Oh me dyzet vet

Se vrave beun
Oh me dyzet vet


Labinot Rexha - Bubullime Ke Shkembi I Kavajes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bubullime Ke Shkembi I Kavajes".
3. Video është e këngës "Bubullime Ke Shkembi I Kavajes", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0