A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lady Antebellum

Need You Now ➡ Kam Nevoje Per Ty

 Anglisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: AlwaysDead


Need You Now

Picture perfect memories scattered all around the floor
Reachin' for the phone 'cause I can't fight it anymore
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time

It's a quarter after one, I'm all alone and I need you now
Said I wouldn't call but I lost all control and I need you now
And I don't know how I can do without
I just need you now

Another shot of whiskey can't stop looking at the door
Wishing you'd come sweeping in the way you did before
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time

It's a quarter after one, I'm a little drunk and I need you now
Said I wouldn't call but I lost all control and I need you now
And I don't know how I can do without
I just need you now

woah woaaah.

Guess I'd rather hurt than feel nothin' at all

It's a quarter after one I'm all alone and I need you now

And I said I wouldn't call but I'm a little drunk and I need you now

And I don't know how I can do without

I just need you now

I just need you now (wait)

Ooo, baby, I need you now


Kam Nevoje Per Ty

Fotografi me kujtime te persosura te shperndara anembane dyshemese
Kerkoj telefonin sepse nuk mund te luftoj me shume
Dhe pyes veten nese ndonjehere do shkel mendjen tende
Per mua ndodh ne cdo kohe.

Eshte nje çerek pas nje, jam krejtesisht vetem dhe me nevojitesh tani
Thashe se s'do therras por humba gjithe kontrollin dhe me nevojitesh tani
Dhe une nuk e di se si mund te bej pa...
Kam nevoje per ty

Edhe nje gote me uiski s'mund te ndalem se shikuari deren
Duke shpresuar se do vish ne menyrat qe vije me pare
Dhe pyes veten nese ndonjehere do jem ne mendjen tende
Per mua ndodh ne cdo kohe

Eshte nje çerek pas nje, jam krejtesisht vetem dhe me nevojitesh tani
Thashe se s'do therras por humba gjithe kontrollin dhe me nevojitesh tani
Dhe une nuk e di se si mund te bej pa...
Kam nevoje per ty

Whoahh whoah..

Mendoj se me mire te lendoj se cka te mos ndjej asgje ne fund

Eshte nje çerek pas nje jam e tera e vetme dhe me duhesh tani..
Dhe thashe se sdo therras, por jam pak e dehur dhe me nevojitesh tanii..

Dhe une nuk di se si mund ta bej pa...

Veq me nevojitesh tanii..
Veq me nevojitesh tani (Prit)

Ooo, zemer, me nevojitesh tani.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019