A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lady Antebellum - Love This Pain


She's no good for me
I know that she's a wild flower
She's got a restlessness
A beautifulness a thing about her
But here I am again calling her back
Letting her drive me crazy

It's like I love this pain a little too much
Love my heart all busted up
Something 'bout her we just don't work
But I can't walk away
It's like I love this pain

It's just an on again
And off again situation
It's just striking a match
A tank of gas combination
But here I am again lighting it up
Knowing that she'll just burn me

It's like I love this pain a little too much
Love my heart all busted up
Something 'bout her we just don't work
But I can't walk away
It's like I love this pain

It's like I love this life
When nothing's right yeah something's wrong
It's like I'm just not me
If I can't be a sad sad song

It's like I love this pain a little too much
Love my heart all busted up

Something 'bout her we just don't work
But I can't walk away
It's like I love this pain
Oh yeah it's like I love this pain
I can't walk away oh no
It's like I love this painKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019