A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lady Antebellum - A Holly Jolly Christmas


Have a holly jolly Christmas
It's the best time of the year
Now I don't know if there'll be snow
But have a cup of cheer

Have a holly jolly Christmas
And when you walk down the street
Say hello to friends you know
And everyone you meet

Oh ho the mistletoe
Home where you can see
Somebody waits for you
Kiss him once for me

Have a holly jolly Christmas
And in case you didn't hear
Uh by golly have a holly jolly
Christmas this year

Oh ho the mistletoe
Home where you can see
Somebody waits for you
Kiss him once for me

Have a holly jolly Christmas
And in case you didn't hear
Uh by golly have a holly jolly
Christmas this year

Santa Claus is coming to townKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019